| نام | دستگاه ضد پهپاد |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| ابعاد دستگاه | 513 × 462 × 233 میلی متر |
| وزن دستگاه | 40 کیلوگرم |
| ولتاژ | AC110V یا 220-240V / DC 24V-27V |
| مصرف برق | 60 وات |
|---|---|
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| اندازه | 278*137*42mm |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| تایپ کنید | GPS، WiFi، RF Jammers |
| نام | پهپاد پهپاد جمر |
|---|---|
| اندازه محصول | 450 × 105 × 60 میلی متر |
| وزن محصول | تقریبا 1.5 کیلوگرم |
| توان خروجی | مجموع 20 وات، 5-10 وات در هر باند |
| نوع سیگنال جم | سیگنالهای پهپادهای RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1 |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| توان خروجی | 50W در هر باند، 50W-100W (47-50dBm)، 100W (50dBm)، 100Watts، 50w (47dBm) |
| گارانتی | 1 سال |
| وزن | 45 کیلوگرم، 10.5 کیلوگرم،> 50 کیلوگرم، <4 کیلوگرم، 17 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| نام | دنده های بدون سرنشین |
|---|---|
| جهت | همه جهته 360 درجه |
| اندازه واحد اصلی | 280×180×90 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| طول آنتن | 500 میلی متر |
| دمای محیط | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| نام | جمر سیگنال دستی |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 40 وات |
| باتری | +24V/5AH LiFe PO4 |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| ابعاد جعبه داخلی | 450×350×300 میلی متر |
| نام | مسدود کننده های سیگنال پهپاد |
|---|---|
| وزن میزبان | 2 کیلوگرم |
| محیط کار | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| مقدار باتری | 2 واحد |
| قدرت خروجی کل | 30 وات |
| نام | 8 آنتن جمر |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-150 متر |
| اندازه محصول | 600 × 350 × 95 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن محصول | تقریبا 15 کیلوگرم |
| توان خروجی | مجموع 150 وات |
| نام | وای فای پهپاد جمر |
|---|---|
| دمای محیط | -10 تا +50 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی | 80 ٪ |
| مصرف برق | ≤360 وات |
| باتری | 24 ولت، 33 آمپر ساعت، باتری داخلی آماده به کار 90-120 دقیقه کار می کند |
| نام | جمر ضد پهپاد پهپاد |
|---|---|
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
| دمای عملیاتی | -20°C تا +55°C |
| مصرف برق | 55W |
| ابعاد | 277×80×51 میلی متر |