| باتری | 27V 56Ah داخلی |
|---|---|
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| وزن ناخالص | 56 کیلوگرم (شامل آنتن) |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 490×340×90 میلی متر |
|---|---|
| وزن | 4.9 کیلوگرم (دستگاه)، 6.5 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| مصرف برق | 350 وات |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| زمان اجرای باتری | 60 دقیقه |
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
|---|---|
| به دست آوردن | 5-10dBi |
| ابعاد | 60 × 3.8 سانتی متر (طول × عرض) |
| تایپ کنید | آنتن همه جهت |
| اندازه بسته | 25 × 35 × 25 سانتی متر |
| محدوده فرکانس پارازیت | باندهای 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز، GNSS |
|---|---|
| دامنه موثر | تا 2 کیلومتر (بسته به مدل) |
| منبع تغذیه | AC/DC با گزینه های پشتیبان باتری |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| انطباق | مطابق با استانداردهای نظارتی بین المللی |
| نرخ موفقیت پروب | ≥99% |
|---|---|
| زمان پاسخگویی را شناسایی کنید | ≤3 ثانیه |
| دقت موقعیت یابی | ≤10 متر |
| ارتفاع تشخیص | 0 متر تا 1000 متر |
| فرکانس تشخیص | 100MH z ~6GH z |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| خنک کننده | خنک کننده هوا اجباری |
| قدرت عملیاتی | منبع تغذیه داخلی 90-260 ولت AC / 24 ولت DC |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| تابع | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| نام | دنده های بدون سرنشین |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| زمان کار | 40 دقیقه |
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| توان خروجی | 50W در هر باند، 50W-100W (47-50dBm)، 100W (50dBm)، 100Watts، 50w (47dBm) |
| ولتاژ | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
| اندازه | اندازه متوسط، 320 * 200 * 460 میلی متر، 76 * 20 * 26 سانتی متر، 37.5 * 29 * 10 سانتی متر |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| مصرف برق | 60 وات |
|---|---|
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| اندازه | 278*137*42mm |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
| تایپ کنید | GPS، WiFi، RF Jammers |