| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 160 وات |
| ابعاد | 830*370*240 میلی متر |
| وزن | 7.3 کیلوگرم (واحد)، 18 کیلوگرم (بسته) |
| عمر باتری | 30-40 دقیقه |
| نام | جرمر کوله پشتی |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-220V |
| منطقه محافظ | 30-500M (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 200 وات |
| وزن | 12 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| محدوده جنجال | 50-200 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 21 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| قدرت خروجی کل | 250 وات |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مبدا | چین |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| ابعاد | 661×460×270 میلی متر |
| وزن | 55 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| علامت تجاری | WaveSonics |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| نام | تقویت کننده درون |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| آنتن | 5dBi |
| ماژول های پارازیت | 6 |
| محدوده جنجال | 5-50 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع جمینگ | فناوری اسکن فرکانس |
| شعاع پارازیت | 400-1000 متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110 یا 220-240V / DC 27V |
| ابعاد | 560 × 235 × 95 میلی متر |
| وزن | 11 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 150 وات |
| فاصله تشخیص | ≥10 کیلومتر (بستگی به شرایط کاری دارد) |
|---|---|
| دقت جهت یابی | ≤±3 درجه |
| فاصله پارازیت | ≥3 کیلومتر (بستگی به شرایط کاری دارد) |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |