| Naam | Antihommelapparaat |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 80% |
| Afmetingen apparaat | 513 mm × 462 mm × 233 mm |
| Apparaatgewicht | 40KG |
| Spanning | AC110V of 220-240V / DC 24V-27V |
| Stroomverbruik | 60 watts |
|---|---|
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Type | GPS, WiFi, RF-stoorzenders |
| Naam | UAV-droneoorzenders |
|---|---|
| Productgrootte | 450 × 105 × 60 mm |
| Productgewicht | Ongeveer 1,5 kg |
| Uitgangsvermogen | Totaal 20W, 5-10W per band |
| Typ van het jamsignaal | Drones RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1-signalen |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Richting | Omnidirectioneel 360 graden |
| Grootte hoofdeenheid | 280×180×90mm (exclusief antennes) |
| Antenne lengte | 500 mm |
| omgevingstemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Naam | Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 40W |
| Batterij | +24V/5AH LiFe PO4 |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Inwendige doos afmetingen | 450×350×300mm |
| Naam | Drone-signaalblokkers |
|---|---|
| Hostgewicht | 2 kg |
| Werkomgeving | -30 ° C tot 60 ° C |
| Batterijhoeveelheid | 2 eenheden |
| Totaal uitgangsvermogen | 30W |
| Naam | 8 Antennestoorzender |
|---|---|
| Jamming straal | 50-150 meters |
| Productgrootte | 600 x 350 x 95 mm (exclusief antennes) |
| Productgewicht | Ongeveer 15 kg |
| Uitgangsvermogen | Totaal 150W |
| Naam | Wifi Drone-stoorzender |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur | -10°C tot +50°C |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | ≤80% |
| Stroomverbruik | ≤360W |
| Batterij | 24V, 33AH, ingebouwde standby-batterij zorgt voor een werking van 90-120 minuten |
| Naam | Antiuav Hommelstoorzender |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Stroomverbruik | 55W |
| Afmetingen | 277×80×51mm |