| Naam | Antiuav Hommelstoorzender |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Stroomverbruik | 55W |
| Afmetingen | 277×80×51mm |
| Naam | Rugzakstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-220V |
| Beveiligingsgebied | 30-500M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 200W |
| Gewicht | 12KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Jamming Range | 50-200 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 21kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 250Watt |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Afmetingen | 661×460×270mm |
| Gewicht | 55KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Naam | Droneversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Antenne -winst | 5 dBi |
| blokkerende modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stortingsbron | Frequentie-scantechnologie |
| Jamming straal | 400-1000 meter |
|---|---|
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Afmetingen | 560 × 235 × 95 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 150W |
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van de arbeidsomstandigheden) |
|---|---|
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤ ± 3° |
| Jamming-afstand | ≥3km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |