| زمان کار | 3.0 ساعت |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| گارانتی | 1 سال |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
|---|---|
| وزن | 950 گرم |
| ابعاد | 90x38x156mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| محدوده جنجال | 10-30M بسته به قدرت سیگنال |
| منبع تغذیه | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| ابعاد | 278 × 137 × 42 میلی متر |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| محدوده رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| توان خروجی | 125 وات |
|---|---|
| بعد | 410 × 240 × 100 میلی متر |
| وزن | 6 کیلوگرم |
| گارانتی | 12 ماه |
| فن های خنک کننده | 3 عدد |
| ابعاد | 45×24×8.5 سانتی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
| مصرف انرژی | 60 وات |
| محدوده جنجال | شعاع 20-50 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| نام | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| دامنه موثر | 1-5 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
|---|---|
| وزن | 500 گرم |
| ابعاد | 9.5 × 1.9 × 4.5 سانتی متر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی کل | 0.9 وات |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ابعاد | 90×38×156 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 950 گرم |
| باتری | 4300 میلی آمپری داخلی |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 12 وات (0.7 وات در هر باند) |
| شعاع پوشش | 2-20 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| باتری داخلی | 7.4V/12000mAh قابل شارژ |
| ابعاد | 280×130×46mm (شامل آنتن مخفی) |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| سبک | مد، کیف بند، بند گردن، قلاب گوش، کیسه مسدود کننده سیگنال تلفن همراه سفارشی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |