| Güç Tüketimi | 1000W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24-28V |
| Ana motor ağırlığı | 45kg |
| Koruma Seviyesi | IP40 |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Algılama Mesafesi | ≥ 1500m |
|---|---|
| Gün ışığı kamerası | 2688x1520(RES) |
| Sahtecilik Kapsamı | Azimut: 360° |
| Frekans Bantları Sahtekarlığı | 1,575,42MHz±1,023MHz(GPS-L1), 1602MHz+N*5625kHz(N - --6)(GLONASS-L1) |
| Tespit yüksekliği | 300km |
| Algılama Aralığı | 100-2000 m (kentsel ortam, DJI AIR2 hedefi tarafından test edilmiştir) |
|---|---|
| Sonda azimutu | 0°-360° (çok yönlü anten) |
| Güç Tüketimi | 900W |
| Sıkışma aralığı | 800-1500M |
| Boyutlar | 520×400×230 mm |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Menzil | 1-10km (Ortam ve İHA Modeline Göre Değişmektedir) |
| Çalışma Modu | RF algılama, Protokol kırma |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Menzil | 1-10km (Ortam ve İHA Modeline Göre Değişmektedir) |
| Çalışma Modu | RF algılama, Protokol kırma |
| Kapsam | Azimut 360° / Dikey 40° |
|---|---|
| Sıklık | 1,2-1,8 GHz |
| Çalışma Sistemi | 30.500 |
| Algılama Hızı | 1m/s-75m/s |
| Veri Hızı | ≥0,5Hz (Anten Dönüşü ≥30rpm) |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤ 150 m |
|---|---|
| Maksimum Tespit Hedefi Sayısı | 200 |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km. |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 45 m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Boyutlar | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Ticari marka | WaveSonics |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |