| Stroomverbruik | 1000W |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC24-28V |
| Hoofdmotor gewicht | 45 kg |
| Beschermingsniveau | IP40 |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Detectie afstand | ≥ 1500m |
|---|---|
| Daglichtcamera | 2688x1520(RES) |
| Spoofing-dekking | Azimut: 360° |
| Spoofing-frequentiebanden | 1,575,42 MHz ± 1,023 MHz (GPS-L1), 1602 MHz + N*5625 kHz (N tot --6) (GLONASS-L1) |
| Detectiehoogte | 300KM |
| Detectiebereik | 100-2000 m (stedelijke omgeving, getest door DJI AIR2-doel) |
|---|---|
| Azimut van de sonde | 0°-360° (omnidirectionele antenne) |
| Stroomverbruik | 900W |
| Jamming Range | 800-1500M |
| Afmetingen | 520 × 400 × 230 mm |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
|---|---|
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
| Werksysteem | 30.500 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥0,5Hz (antennerotatie ≥30rpm) |
| Min. detectieafstand | ≤ 150 m |
|---|---|
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
| Voeding | AC200-AC240 |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 x 925 x 360 mm |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Afmetingen | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |