| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 11 |
| ساعت کاری | نامحدود |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
|---|---|
| وزن | 65 کیلوگرم |
| مصرف برق | 3000 وات |
| اندازه آنتن های پنل خارجی | 640×540×550 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| توان خروجی | 1000 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ساعت کاری | نامحدود |
|---|---|
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
| توان خروجی | 630 وات |
| منبع سیگنال | DDS |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 28V |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| ابعاد آنتن خارجی | 640 × 540 × 550 میلی متر (طول × ارتفاع × عرض) |
| محدوده رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| محدوده جنجال | 50-200 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 21 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| قدرت خروجی کل | 250 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
|---|---|
| توان خروجی | 630 وات |
| شعاع پارازیت | 50-500M بسته به قدرت سیگنال محیطی |
| مصرف برق | 2000 وات |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| اندازه محصول | 440×410×120 میلی متر |
|---|---|
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 250 وات |
| Gain of Antenna | 5dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| مانیتورینگ از راه دور | توان خروجی تنظیم شده توسط برد کنترل سیمی |