| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Modules Per Unit | 11 |
| Operating Hours | Unlimited |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 5%-95% |
|---|---|
| Weight | 65Kg |
| Power Consumption | 3000W |
| External Panel Antennas Size | 640×540×550mm |
| Power Supply | AC110-240V |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Output Power | 1000W |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Operating Hours | Unlimited |
|---|---|
| Modules Per Unit | 13 |
| Output Power | 630 Watts |
| Signal Source | DDS |
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Modules Per Unit | 15 |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
| Weight | 75Kg |
| External Antenna Dimensions | 640×540×550mm (L×H×W) |
| Humidity Range | 5%-95% |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Jamming Range | 50-200m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 21Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Total Output Power | 250Watt |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Output Power | 630W |
| Jamming Radius | 50-500M Depending On The Environment Signal Strength |
| Power Consumption | 2000W |
| Humidity | 30%-95% |
| Product Size | 440×410×120mm |
|---|---|
| Weight | 6.5Kg |
| Power Supply | 250W |
| Gain Of Antenna | 5dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Modules Per Unit | 15 |
| Remote Control | Wired ON/OFF Switch |
| Remote Monitoring | Adjusted Output Power By Wired Control Board |