| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Birim Başına Modüller | 11 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %5-95 |
|---|---|
| Ağırlık | 65kg |
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640×540×550mm |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1000W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
|---|---|
| Birim Başına Modüller | 13 |
| Çıkış Gücü | 630 Watt |
| Sinyal Kaynağı | DDS |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
| Ağırlık | 75kg |
| Harici Anten Boyutları | 640×540×550mm (U×Y×G) |
| Nem aralığı | %5-95 |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 50-200m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 21kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Toplam çıktı gücü | 250 Watt |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 630W |
| sıkışma yarıçapı | Ortam sinyal gücüne bağlı olarak 50-500M |
| Güç Tüketimi | 2000W |
| Nem | %30 - %95 |
| Ürün boyutu | 440×410×120mm |
|---|---|
| Ağırlık | 6.5kg |
| Güç Kaynağı | 250W |
| Anten Kazanımı | 5dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Uzaktan İzleme | Çıkış gücü kablolu kontrol panosuyla ayarlandı |