| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| مصرف برق | 180 وات |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| رطوبت نسبی کار | 80% |
|---|---|
| منبع تغذیه | 150 وات |
| زمان کار | 24 ساعت به طور مداوم |
| محدوده جنجال | 5-30 متر |
| دمای کاری | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
|---|---|
| دمای کاری | -30 تا 60 درجه سانتیگراد |
| توان کل | 350 وات |
| شعاع محافظ | 300-1000 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| تابع | حساسیت بالا، سیستم هشدار امنیتی، برچسب سخت EAS را آزاد می کند، جداکننده برچسب حذف کننده سخت ضد سرقت |
| قفل کنید | قفل 3 توپی فوق العاده/استاندارد، کلاچ سه توپی، قفل مغناطیسی، سوپرلاک، استاندارد/فوق العاده |
| مزیت | بهترین کیفیت و قیمت کارخانه |
| وزن | 12.5 کیلوگرم / کارتن، 345 گرم |
| شعاع پارازیت | 1000-3000 متر |
|---|---|
| توان خروجی | مجموع 190 وات |
| مصرف برق | 380W |
| رتبه بندی ضد آب | IPX64 |
| دمای عملیاتی | -40 ℃ تا 75 |
| قدرت خروجی کل | 200 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
| وزن | 24 کیلوگرم |
| ابعاد | 520 × 300 × 250 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن | 950 گرم |
|---|---|
| ابعاد | 90×38×156 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| محدوده جنجال | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| توان خروجی | 1135 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 110-240V، 24V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| ساعت کاری | نامحدود |
| حفاظت از تقویت کننده قدرت | محافظ کامل VSWR |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال) |
| ابعاد | 740×510×350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 300-1000 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |