| ماژول ها در هر واحد | 13 |
|---|---|
| توان خروجی | 1300 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| ساعت کاری | نامحدود |
| منبع تغذیه | AC220V یا DC48V |
|---|---|
| وزن | 45 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| محدوده جنجال | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 950 گرم |
| ابعاد | 90x38x156mm (به استثنای آنتن) |
| ساعت کاری | نامحدود |
|---|---|
| ماژول ها در هر واحد | 15 |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| توان خروجی | 1135 وات |
| کنترل از راه دور سیمی | کلید روشن/خاموش |
| محدوده محافظ | شعاع 300-500 متر (-75dBm، بسته به فاصله ایستگاه پایه در میدان باز) |
|---|---|
| انواع سیگنال گیر کرده | CDMA: 2.4G، 2.4G، 5.8G، GPS L1، 433MHz، 915MHz |
| کانال های خروجی | 6 کانال خروجی مستقل |
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| رنگ | سیاه، سفید |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| منطقه پارازیت | 20-80 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| قدرت DC | 24 ولت، 15 آمپر با باتری داخلی (2 ساعت کارکرد) |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC28V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| اندازه آنتن های پنل خارجی | 640*540*550mm (L*H*W) |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800 متر (وابسته به محیط) |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| توان خروجی | 1000 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز |
|---|---|
| توان کل | 125 وات |
| شعاع محافظ | 20-150 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| استفاده کنید | خودرو، دستی |
| تابع | ردیابی GPS، مانیتورینگ سوخت/دما، دکمه وحشت SOS، ضد پارازیت، ردیاب gps بچه ها |
| اندازه | 630 × 500 × 350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| باند Gsm | چهار باند، GSM/UMTS، 850/900/1800/1900MHz |