| Modules per eenheid | 13 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Voeding | AC220V of DC48V |
|---|---|
| Gewicht | 45 kg |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Werktijd | 1,5 uur |
| Jamming Range | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |
| Afmetingen | 90x38x156mm (exclusief antennes) |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 15 |
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
| Draadloze afstandsbediening | On/Off Schakelaar |
| Beveiligingswaaier | Straal 300-500 meter (-75dBm, afhankelijk van de afstand van het basisstation in open veld) |
|---|---|
| Vastgelopen signaaltypen | CDMA: 2,4G, 2,4G, 5,8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| Uitvoerkanalen | 6 onafhankelijke uitgangskanalen |
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Kleur | Zwart, wit |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Gelijkstroom | 24V, 15A met interne batterij (2 uur werking) |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 65KG |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640*540*550mm (L*H*W) |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 125W |
| Beveiligingsstraal | 20-150 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik | Automobiel, handbediende |
| Functie | GPS-tracking, brandstof-/temperatuurbewaking, SOS-paniekknop, anti-jamming, GPS-tracker voor kindere |
| Maat | 630 × 500 × 350 mm (exclusief antenne) |
| GSM band | Quad-band,GSM/UMTS,850/900/1800/1900MHz |