| Birim Başına Modüller | 13 |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1300 Watt |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC48V |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Sıkışma aralığı | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 950g |
| Boyutlar | 90x38x156mm (antenler hariç) |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
|---|---|
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
| Kablolu Uzaktan Kumanda | Açma / kapama düğmesi |
| Koruma Aralığı | Yarıçap 300-500 metre (-75dBm, açık alanda baz istasyonu mesafesine bağlı olarak) |
|---|---|
| Sıkışan Sinyal Türleri | CDMA: 2.4G, 2.4G, 5.8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| çıkış kanalları | 6 bağımsız çıkış kanalı |
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| Renk | Siyah, beyaz |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Sıkışma Alanı | 20-80m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 8 kg |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| DC Gücü | 24V, 15A dahili batarya ile (2 saat çalışma) |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 65kg |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640*540*550mm (U*Y*G) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 - 60Hz |
|---|---|
| Toplam Güç | 125W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-150 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kullanmak | Otomotiv, Elde Taşınabilir |
| İşlev | GPS Takip, Yakıt/sıcaklık İzleme, SOS panik butonu, Sıkışma Önleme, gps izci çocuklar |
| Boyut | 630 × 500 × 350 mm (anten hariç) |
| Gsm grubu | Dört Bant,GSM/UMTS,850/ 900/ 1800/ 1900MHz |