| Modules Per Unit | 13 |
|---|---|
| Output Power | 1300 Watts |
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Remote Control | Wired ON/OFF Switch |
| Operating Hours | Unlimited |
| Power Supply | AC220V Or DC48V |
|---|---|
| Weight | 45Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Power Supply | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Working Time | 1.5 Hours |
| Jamming Range | 10-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Weight | 950g |
| Dimensions | 90x38x156mm (excluding Antennas) |
| Operating Hours | Unlimited |
|---|---|
| Modules Per Unit | 15 |
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Output Power | 1135 Watts |
| Wired Remote Control | ON/OFF Switch |
| Shielding Range | Radius 300-500 Meters (-75dBm, Depending On Base Station Distance In Open Field) |
|---|---|
| Jammed Signal Types | CDMA: 2.4G, 2.4G, 5.8G, GPS L1, 433MHz, 915MHz |
| Output Channels | 6 Independent Output Channels |
| Warranty | 36 Months,2 Years,12 Months,3 Years,1 Years |
| Color | Black,White |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Jamming Area | 20-80m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 8Kg |
| Humidity Range | 30%-95% |
| DC Power | 24V, 15A With Internal Battery (2 Hours Operation) |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 65Kg |
| External Panel Antennas Size | 640*540*550mm (L*H*W) |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (environment Dependent) |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Output Power | 1000 Watts |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz |
|---|---|
| Total Power | 125W |
| Shielding Radius | 20-150 Meters At -75dBm |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Use | Automotive,Hand Held |
| Function | GPS Tracking,Fuel/temperature Monitoring,SOS Panic Button,Anti Jamming,gps Tracker Kids |
| Size | 630 × 500 × 350mm (excluding Antenna) |
| Gsm Band | Quad Band,GSM/UMTS,850/ 900/ 1800/ 1900MHz |