| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01m²) |
| پوشش آزیموت | 360 درجه + (رادار تشخیص ارتفاع 3 بعدی) |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| نام | رادار نظارت هوایی |
|---|---|
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد - 55 درجه سانتیگراد |
| ورودی برق | ≤ 400 وات (مصرف برق) AC200 - 240 ولت (ورودی) |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر - 5.0 کیلومتر |
| نام | رادار نظارتی ساحلی |
|---|---|
| حالت کار | آرایه فازی + داپلر پالس |
| فرکانس کاری | باند C (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| نام | رادار نظارتی ساحلی |
|---|---|
| باند فرکانس | باند X |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
| نرخ داده | ≤ 5 ثانیه / دایره |
| منبع تغذیه | ≤ 250 وات (مصرف برق) AC220 ولت (ورودی) |
| نام | رادار نظارت هوایی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 15 کیلومتر |
| نام | رادار نظارتی زمینی |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| محدوده تشخیص | 1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| نام | رادار نظارت هوایی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین |
| تایپ کنید | محصولات حفاظتی امنیتی |
| سیستم کاری | سیستم آرایه فازی (اسکن آزیموت + پیچ اسکن) داپلر پالس |
| نام | رادار نظارتی ساحلی |
|---|---|
| مصرف برق | ≤ 85 وات (تک پنل) |
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| نام | رادار نظارت هوایی |
|---|---|
| برنامه | محافظت از ایمنی ، ضد هواپیماهای بدون سرنشین |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | ردیاب سیگنال ، محصولات حفاظت از امنیت |
| امنیت و حفاظت | امنیت زمین |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| سیستم کاری | سیستم آرایه فازی / داپلر پالس |
| باند فرکانس عملیاتی | باند سی |