| نام | سیستم رادار مداربسته |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| بعد | 682 × 474 × 232 میلی متر |
| نام | سیستم های رادار نظارتی |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 30m/s |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر ~ 8.0 کیلومتر (کشتی) |
| باند کار | باند سی |
| محدوده تشخیص کشتی | 8.0 کیلومتر |
| نام | سیستم های رادار نظارتی |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| محدوده تشخیص | > 3 کیلومتر (قایق) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| نام | رادار نظارتی زمینی |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| دقت آزیموت | ≤1.0 درجه |
| نام | رادارهای باند C |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 1.5 کیلومتر |
| نام | رادار نظارتی زمینی |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| محدوده تشخیص | 2.5 کیلومتر (عابر پیاده) 5 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| نام | رادار نظارتی زمینی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| سیستم کاری | سیستم آرایه فازی / داپلر پالس |
| نام | رادار نظارتی ساحلی |
|---|---|
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| نام | رادار نظارت هوایی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 5 کیلومتر |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01m²) |
| پوشش آزیموت | 360 درجه + (رادار تشخیص ارتفاع 3 بعدی) |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |