| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40°C - 55°C |
| Stroominvoer | ≤ 400W (stroomverbruik) AC200V - 240V (ingang) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 75 m/s |
| Effectieve detectiekracht | 100 m - 5,0 km |
| Naam | Grondbewakingsradar |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤ 60W |
| Stroominvoer | AC220V ~ 240V |
| Werktemperatuur | -40°C ~ 55°C |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 30 m/s |
| Naam | Radar voor kustbewaking |
|---|---|
| Werkmodus | Phased array + pulsdoppler |
| Werkfrequentie | C-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Naam | Radar voor kustbewaking |
|---|---|
| Frequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
| Gegevenssnelheid | ≤ 5 s/cirkel |
| Voeding | ≤ 250W (stroomverbruik) AC220V (ingang) |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 15 km |
| Naam | Grondbewakingsradar |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Drone-detectie |
| Type | beveiligingsproducten |
| Werksysteem | Phased array-systeem (azimutscannen + pitchscannen) puls-Doppler |
| Naam | Radar voor kustbewaking |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤ 85W (enkel paneel) |
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming, anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector, beveiligingsbeschermingsproducten |
| Veiligheid en bescherming | Grondbeveiliging |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Werksysteem | Phased array-systeem/pulsdoppler |
| Bedrijfsfrequentieband | C-band |