| Naam | Grondradarsysteem |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | 85 ms |
| Snelheidsmeting | -19m/sec~+19m/sec |
| Frequentiebereik | 24GHz~24,25GHz |
| Bereikmeting | 5m~500m (voetgangers) 5m~1000m (vaartuigen) |
| Naam | C-bandradarsystemen |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Naam | Kustradarsysteem |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360° |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Werkmodus | Phased array + pulsdoppler |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Bescherming van de hoogte | 9 ° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Netto gewicht | ≤50kg |
| Netto gewicht | ≤50kg |
|---|---|
| Voeding | AC220V/160W |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Azimuth-dekking | 360° (configuratie met 4 panelen) |
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤ 0,2 m/s |
|---|---|
| Netto gewicht | ≤50kg |
| Voeding | AC220V/160W |
| Afmetingen | 580 mm * 580 mm * 820 mm |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Levertijd | 5-8 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | UND |