| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Netto gewicht | ≤50kg |
| Voeding | AC220V/160W |
| Afmetingen | 580 mm × 580 mm × 820 mm |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360° |
|---|---|
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Afmetingen | 580 mm * 580 mm * 820 mm |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Netto gewicht | ≤50kg |
| Azimuth-dekking | 360° (configuratie met 4 panelen) |
|---|---|
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Netto gewicht | ≤50kg |
| Afmetingen | 580 mm × 580 mm × 820 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Netto gewicht | ≤50kg |
|---|---|
| Afmetingen | 580 mm × 580 mm × 820 mm |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Voeding | AC220V/160W |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Voeding | AC220V/160W |
| Dimensie | 580 mm x 580 mm x 820 mm |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +60°C |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤200W |
| Dimensie | 682 mm × 474 mm × 232 mm |
| Gewicht | ≤ 30 kg |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤ 2s |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Frequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Naam | Radar voor kustbewaking |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Detectiebereik | 1,5 km schip |