| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Voeding | AC220W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Werksysteem | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | X-band |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤ 50 kg |
| Dimensie | 500 mm × 410 mm × 205 mm |
| Werkfrequentie | X-band |
|---|---|
| Detectiebereik | ≥ 3,5 km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 150 m |
| Stroomverbruik | ≤ 240 W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Dimensie | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | 220V |
| Netto gewicht | ≤50kg |
|---|---|
| Voeding | AC220V/160W |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360° |
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01m²) |
| Azimutnauwkeurigheid | ≤1° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |