| Naam | perimeterbewakingsradar systeem |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Dimensie | 682 mm × 474 mm × 232 mm |
| Naam | Bewakingsradarsystemen |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 0.5m/s~30m/s |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 8,0km (schip) |
| Werkfrequentieband | C-band |
| Detectiebereik van schepen | 8,0 km |
| Naam | Bewakingsradarsystemen |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | > 3km (boten) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Naam | Grondbewakingsradar |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360° |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Azimutnauwkeurigheid | ≤ 1,0° |
| Naam | C-band radars |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 1,5 km |
| Naam | Grondbewakingsradar |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360° |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Naam | Grondbewakingsradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Werksysteem | Phased array-systeem/pulsdoppler |
| Naam | Radar voor kustbewaking |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 5 km |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 360°+ (hoogtedetectieradar 3D) |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |