| Detectiefrequentiebanden | 70 MHz-6GHz volledige frequentiebandscanning, detectie en display |
|---|---|
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Detectiebereik | Horizontaal: dekking van 360° Verticaal: -90° tot 90° |
| Sleuteldetectiefrequentiebanden | 800MHz, 900MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gewicht van het detectieapparaat | ≤15Kg |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Communicatie elektronische producten |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Vermogensspanning | AC 100V-240V |
|---|---|
| Werktijd | 7*24H continu gebruik |
| Gegevenssnelheid | 3s-7s |
| Gewicht | 14kgs |
| Afmetingen | L 410 x B 330 x 190 mm |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° / Verticaal: 40° |
| Detectiesnelheid | 1 m/s - 75 m/s |
| Minimale detectieafstand | ≤ 150 m |
| Voeding | Wisselstroom 200-240V |
| Werksysteem | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | X-band |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 150 m |
| Stroomverbruik | ≤ 240 W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werksysteem | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | X-band |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤ 50 kg |
| Dimensie | 500 mm × 410 mm × 205 mm |
| Werksysteem | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | X-band |
| Detectiebereik | ≥ 3,5 km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤ 10 m |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |