| Werkfrequentie | X-band |
|---|---|
| Detectiebereik | ≥ 3,5 km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 150 m |
| Stroomverbruik | ≤ 240 W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Detectie | tot 3 kilometer |
|---|---|
| Frequentiebandondersteuning | 30 MHz - 6 GHz |
| Detectiehoogte | 1 km |
| DF-nauwkeurigheid | 10° (volgende) ≤3° (zwevend) |
| Vermogensspanning | AC 100V-240V |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 300 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| sollicitatie | Openbare plaatsen |
|---|---|
| functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Detectorresolutie | 640x512 |
| brandpuntsafstand | 3000 ton/maand |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| verstoringsapparaat Antenne | Directioneel + Omnidirectioneel |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |