| Detectie | radar |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | Aangepast |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
|---|---|
| Voeding | AC200-AC240 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
| Min. detectieafstand | ≤150m |
| Min. detectieafstand | ≤ 150 m |
|---|---|
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
| Voeding | AC200-AC240 |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 x 925 x 360 mm |
| Sollicitatie | Openbare plaatsen |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Doelgrootte | ≥0,1mx0,1m |
| Velociteit van het doel | ≤ 50 m/s |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 360°+ (hoogtedetectieradar 3D) |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360°+ (hoogtedetectieradar 3D) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 100 MHz~6 GHz |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 300 MHz - 6200 MHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam, duurzaam |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Detectiebanden | 900 MHz, 1,4 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz, WiFi |
| Maat | 177*89*29.5mm |