| Tespit | radar |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | Özelleştirilmiş |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Maksimum Tespit Hedefi Sayısı | 200 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Algılama Hızı | 1m/s-75m/s |
| Kapsam | Azimut 360° / Dikey 40° |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤150m |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤ 150 m |
|---|---|
| Maksimum Tespit Hedefi Sayısı | 200 |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |
| Başvuru | Halka açık yerlerde |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Hedef boyutu | ≥0,1mx0,1m |
| Hedef hız | ≤50m/s |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01m²) |
| Azimut Kapsamı | 360°+ (Yükseklik Algılama Radarı 3D) |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Menzil | 1-10km (Ortam ve İHA Modeline Göre Değişmektedir) |
| Çalışma Modu | RF algılama, Protokol kırma |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 metrekare) |
| Azimut Kapsamı | 4 panelli: 360°+ (Yükseklik Algılama Radarı 3D) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Net ağırlığı | ≤70kg |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Ürün Adı | UAV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 100MHz~6GHz |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Ürün Adı | UAV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 300MHz - 6200MHz |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, Dayanıklı |
| Ürün Adı | UAV Drone Detektörü |
| Algılama Bantları | 900MHz, 1,4MHz, 2,4GHz, 5,8GHz, Wi-Fi |
| Boyut | 177*89*29,5 mm |