| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| کشتی ها | 3 کیلومتر |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 3 کیلومتر (کشتی) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده تشخیص | کشتی 1.5 کیلومتری |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 8 کیلومتر (کشتی) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| کشتی ها | 5 کیلومتر |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 5 کیلومتر (کشتی) |
| فاصله تشخیص و موقعیت یابی | 1-10 کیلومتر |
|---|---|
| خطای آزیموت | ≤1.5° (RMS) |
| دقت موقعیت یابی | ≤10 متر |
| نرخ موفقیت تشخیص | ≥95% |
| باند فرکانس تشخیص | 900 مگاهرتز، 1.2 گیگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
|---|---|
| منبع تغذیه | ≤ 250 وات (مصرف برق) AC220 ولت (ورودی) |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| وزن | ≤ 26 کیلوگرم |
| باند فرکانس | باند X |
| باندهای تشخیص | 100 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| باندهای اصلی | 433 مگاهرتز، 900 مگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| روش موقعیت یابی | موقعیت یابی تجزیه پروتکل |
| شکستن پروتکل | CRPC، شناسه هواپیمای بدون سرنشین، شناسه از راه دور |
| فاصله جعل | 0 ~ 1 کیلومتر |