| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 3KM |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 3km (schip) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Detectiebereik | 1,5 km schip |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 8km (schip) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 5 km |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 5km (schip) |
| Detectie- en positioneringsafstand | 1 tot 10 km |
|---|---|
| Azimut-fout | ≤ 1,5° (RMS) |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Succespercentage bij opsporing | ≥95% |
| Detectiefrequentieband | 900 MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
|---|---|
| Voeding | ≤ 250W (stroomverbruik) AC220V (ingang) |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
| Gewicht | ≤ 26 kg |
| Frequentieband | X-band |
| Detectiebanden | 100 MHz~6 GHz |
|---|---|
| Hoofdbanden | 433 MHz, 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Positioneringsmethode | Protocol parseren positionering |
| Protocol kraken | CRPC, Drone-ID, Externe ID |
| Spoofafstand | 0 ~ 1 km |