| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Gemiler | 3KM |
| Etkili algılama gücü | 100m~3km (Gemi) |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Algılama Aralığı | 1.5km gemi |
| Etkili algılama gücü | 100m~8km (Gemi) |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Gemiler | 5km |
| Etkili algılama gücü | 100m~5km (Gemi) |
| Algılama ve konumlandırma mesafesi | 1-10km |
|---|---|
| Azimut hatası | ≤1,5° (RMS) |
| Konumlandırma doğruluğu | ≤10m |
| Tespit Başarı Oranı | ≥95% |
| Algılama frekans bandı | 900MHz, 1,2GHz, 1,4GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8GHz |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 m²) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Net ağırlığı | ≤70kg |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
| Net ağırlığı | ≤70kg |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 83 m/sn |
|---|---|
| Güç Kaynağı | ≤ 250W (Güç tüketimi) AC220V (Giriş) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ° C ila 60 ° C |
| Ağırlık | ≤ 26 kg |
| Frekans Bandı | X Bandı |
| Algılama Bantları | 100MHz~6GHz |
|---|---|
| Ana Gruplar | 433MHz, 900MHz, 1,4GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8GHz |
| Konumlandırma Yöntemi | Protokol Ayrıştırma Konumlandırması |
| Protokol Kırma | CRPC, Drone Kimliği, Uzaktan Kimlik |
| Sahtecilik Mesafesi | 0~1Km |