| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
|---|---|
| مصرف برق | ≤ 240W |
| پوشش ارتفاعی | 0 تا 40 درجه |
| فرکانس | باند X |
| سیستم کاری | دپلر نبض |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| حالت کار | آرایه فازی + داپلر پالس |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| وزن خالص | ≤10 کیلوگرم |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| بعد | 445mm × 300mm × 400mm |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| وزن خالص | ≤10 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| بعد | 445mm × 300mm × 400mm |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤10 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| فرکانس | 2.4 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز |
| نام محصول | سیستم هشدار پهپاد |
| هدف | DJI، AUTEL، FIMI، YUNEEC، HUBSAN، FPV و مسابقه |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| وزن خالص | وزن بسته بندی: 40 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 1800*560*430 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 700W-1200W |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| فرکانس | 2.4 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز |
| نام محصول | سیستم هشدار پهپاد |
| هدف | DJI، AUTEL، FIMI، YUNEEC، HUBSAN، FPV و مسابقه |