| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| وزن خالص | وزن بسته بندی: 40 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 1800*560*430 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 700W-1200W |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| تابع | شناسایی و شناسایی پهپاد |
| محدوده فرکانس | 100 مگاهرتز - 6000 مگاهرتز |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0 ~ 10 کیلومتر + (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| نرخ موفقیت پروب | ≥99% |
|---|---|
| زمان پاسخگویی را شناسایی کنید | ≤3 ثانیه |
| دقت موقعیت یابی | ≤10 متر |
| ارتفاع تشخیص | 0 متر تا 1000 متر |
| فرکانس تشخیص | 100MH z ~6GH z |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| وزن واحد اصلی | 45 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 513*462*233mm |
| آنتن های Omni | 8 واحد |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| نام | رادار نظارت هوایی |
|---|---|
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد - 55 درجه سانتیگراد |
| ورودی برق | ≤ 400 وات (مصرف برق) AC200 - 240 ولت (ورودی) |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر - 5.0 کیلومتر |
| نام | تقویت کننده سیگنال وای فای |
|---|---|
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |