| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Netto gewicht | Verpakkingsgewicht: 40 kg |
| Productgrootte | 1800*560*430mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 700W-1200W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Functie | Dronedetectie en identificatie |
| Frequentiebereik | 100 MHz - 6000 MHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~10km+ (Er zijn verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Succespercentage van de sonde | ≥99% |
|---|---|
| Identificeer responstijden | ≤3s |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Detectiehoogte | 0m tot 1000m |
| Detectiefrequentie | 100 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 513*462*233mm |
| Omni-antennes | 8 eenheden |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40°C - 55°C |
| Stroominvoer | ≤ 400W (stroomverbruik) AC200V - 240V (ingang) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 75 m/s |
| Effectieve detectiekracht | 100 m - 5,0 km |
| Naam | Wifi-signaalversterker |
|---|---|
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |