| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Net ağırlığı | Ambalaj Ağırlığı: 40kg |
| Ürün Boyutu | 1800*560*430mm |
| Toplam çıktı gücü | 700W-1200W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| İşlev | Drone algılama ve tanımlama |
| Frekans Aralığı | 100MHz - 6000MHz |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~10km+ (Farklı ortamlar ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| Prob Başarı Oranı | ≥99% |
|---|---|
| Yanıt Sürelerini Belirleyin | ≤3s |
| Konumlandırma doğruluğu | ≤10m |
| Tespit yüksekliği | 0m~1000m |
| Algılama Frekansı | 100MHz ~6GHz |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| Ana birim ağırlığı | 45kg |
|---|---|
| Boyutlar | 513*462*233mm |
| Omni Antenler | 8 birim |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C - 55°C |
| Güç Girişi | ≤ 400W (güç tüketimi) AC200V - 240V (giriş) |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 75 m/sn |
| Etkili algılama gücü | 100 m - 5,0 km |
| İsim | WiFi sinyal güçlendirici |
|---|---|
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |