| نام | سامسونگ سیگنال |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| تابع | تشخیص + ردیابی + پارازیت |
| مبدا | چین |
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| نام | رادار نظارت هوایی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 5 کیلومتر |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| نام | رادارهای آرایه فازی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| تشخیص برد برای پهپاد | 5 کیلومتر |
| نام | رادار سوار بر خودرو |
|---|---|
| حالت کار رادار | اسکن فاز دو بعدی |
| باند کار | باند ایکس |
| حداکثر فاصله تشخیص | (احتمال تشخیص 85٪، نرخ هشدار نادرست 10) = 15 کیلومتر (RCS=0.01 متر) |
| قدرت | AC220V/50Hz |
| نام | سامسونگ سیگنال پشتی |
|---|---|
| ویژگی جعل ناوبری | طرح منطقه پرواز ممنوع پهپاد (فرود اجباری)، جابجایی جهت. |
| فاصله دفاعی | 1-5 کیلومتر (قدرت PA RF 25W)؛ |
| زمان مداخله فریب | 2s; |
| زاویه فریب موثر | افقی: 360 درجه، عمودی: ± 90 درجه؛ |
| نام | دستگاه مزاحم کننده درون |
|---|---|
| محدوده تشخیص | تجزیه و تحلیل بسته: > 3 کیلومتر * انتقال ویدئو دیجیتال: > 3 کیلومتر * انتقال ویدئو آنالوگ: ≥ 3 |
| پشتیبانی استراتژی | حالت خودکار، حالت دستی |
| مصرف برق | <1500 وات |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| نام | رادار ضد هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| سایز تقویت کننده | 9.7 × 5.2 × 1.1 سانتی متر |