| Naam | Drone-signaalverwarmer |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 5 km |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Naam | Phased Array-radars |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Detecteer bereik voor Drone | 5 km |
| Naam | Op een voertuig gemonteerde radar |
|---|---|
| Radarwerkmodus | tweedimensionale fasescan |
| Werkende band | X-band |
| Maximumopsporingsafstand | (detectiekans 85%, percentage vals alarm 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Stroom | AC220V/50Hz |
| Naam | De Stoorzender van het rugzaksignaal |
|---|---|
| Navigatie-spoofing-functie | Drone No-Fly Zone-projectie (geforceerde landing), directionele verplaatsing; |
| Verdedigingsafstand | 1-5 km (PA RF-vermogen 25 W); |
| Misleiding interventietijd | 2s; |
| Effectieve misleidingshoek | horizontaal: 360 °, verticaal: ±90 °; |
| Naam | toestel voor het verstoren van drones |
|---|---|
| Detectiebereik | Pakketanalyse: >3 km* Digitale videotransmissie: >3 km* Analoge videotransmissie: ≥3 km* Digit |
| Strategie Ondersteuning | Automatische modus, handmatige modus |
| Stroomverbruik | <1500w> |
| Voeding | AC 220V |
| Naam | anti-drone radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Booster-grootte | 9,7 x 5,2 x 1,1 cm |