| İsim | Uçak sinyali bozucu |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| İşlev | Algılama+Takip+Karışma |
| Menşei | Çin |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 5km |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı, drone dedektörü |
| Algılama Yarıçapı | 0~5km+ (Farklı ortamlar nedeniyle farklılar mevcuttur ve |
| Ürün Adı | FPV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 30MHz~6GHz |
| İsim | Aşamalı Dizinli Radarlar |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Drone için menzili tespit et | 5km |
| İsim | Araç Üstü Radar |
|---|---|
| Radar çalışma modu | iki boyutlu faz taraması |
| Çalışma bandı | Rahim |
| Maksimum Algılama Mesafesi | (Algılama olasılığı %85, yanlış alarm oranı 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Güç | AC220V/50Hz |
| İsim | sırt çantası sinyal bozucu |
|---|---|
| Gezinme Sahtekarlığı Özelliği | Drone Uçuşa Yasak Bölge Projeksiyonu (Zorunlu İniş), Yönsel Yer Değiştirme; |
| Savunma mesafesi | 1-5km (PA RF gücü 25W); |
| Aldatmaya müdahale süresi | 2'ler; |
| Etkili aldatma açısı | yatay: 360°, dikey: ±90°; |
| İsim | Drone engelleme cihazı |
|---|---|
| Algılama Aralığı | Paket Analizi: >3km* Dijital Video İletimi: >3km* Analog Video İletimi: ≥3km* Dijital Uzaktan |
| Strateji Desteği | Otomatik Mod, Manuel Mod |
| Güç Tüketimi | <1500W |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| İsim | Karşı dron radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güçlendirici Boyutu | 9,7x5,2x1,1 cm |