| Totaal uitgangsvermogen | 0,5 Watt |
|---|---|
| Gewicht | 250 g |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Antennes | 2 externe omnidirectionele antennes |
| Afmetingen | 4,4 cm × 9,5 cm × 2 cm |
| Type | GPS-tracker, frequentieregeling, UAV-stoorzender |
|---|---|
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Back -upbatterij | 500mAh, lithiumbatterij, DC7.4V/850MA |
| Kleur | Zwart, wit |
| Bedrijfstemperatuur | -20° tot 65° C |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |
| Gewicht | 850 g |
| Afmetingen | 78x34x138mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstandsbedieningsradius | 100-500 meter (PCB-2046-CR) |
| Straal van mobiele telefoon | 20-50 meter (-75dBm@omnidirectionele antennes) |
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Bruto gewicht | 8 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Totaal vermogen | Totaal vermogen |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Voeding | 50 tot 60 Hz, wisselstroom 100 tot 240 V |
| Jamming Range | 1-10M afhankelijk van de signaalsterkte |
| Gewicht | 800 g |
| Afmetingen | 62x30x118mm (exclusief antennes) |
| Impedantie | 50 ohm |
|---|---|
| Verdienen | 2-3dBi |
| Max. Stroom | 50 W |
| Kleur | Zwart |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Uitgangsvermogen | 15W |
|---|---|
| Voeding | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Afmetingen | 346×116×60mm |
| Gewicht | 4.0KG |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 20W (2,5W per band) |
|---|---|
| Jamming straal | 5-30 meters |
| Productgrootte | 320×240×60mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Werktijd | 1-2 uur |
| Afmetingen | 126x76x35mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 650 g |
| Totaal uitgangsvermogen | 2,5 Watt |