| İsim | Cep Telefonu GPS Karıştırıcı |
|---|---|
| Cihaz Ağırlığı | 150g |
| Cihaz boyutu | 20mm × 30mm × 38mm |
| sıkışma yarıçapı | 1-15 metreye kadar (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Sıkışma frekansları | 1500~1600MHz, 1220MHz-1230MHz |
| İsim | USB GPS Karıştırıcı |
|---|---|
| BAĞIL NEM | %5 ila %95 |
| Paket Ölçüleri | 68(U) × 20(G) × 10(Y) mm |
| Besleme gerilimi | DC3.7-6V |
| Etkili Kapsama Alanı | 2-10 metre. |
| İsim | Cep Telefonu GPS Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyutlar | 90×40×23mm |
| sıkışma yarıçapı | 5-15 metre |
| Çıkış Gücü | 33dBm |
| Güç Kaynağı | Araç Çakmaklığı 12V-24V DC |
| İsim | Taşınabilir GPS Karıştırıcı |
|---|---|
| Sıkışma frekansları | 1500~1600Mhz |
| sıkışma yarıçapı | 1-15 metreye kadar (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Güç ayar aralığı | 33dBm 6dBm/30KHz (dak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila +60°C |
| İsim | Cep Telefonu GPS Karıştırıcı |
|---|---|
| Ağırlık | 1,8 kilo |
| Boyutlar | 200 x 135 x 50 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Çalışma Süresi | 50 Dakika |
| İsim | RC Araba Jammer |
|---|---|
| Garanti | 12 Ay |
| Boyutlar | 210×60×25mm (anten dahil) |
| Renk | Siyah |
| Güç Adaptörü | DC9V/1A |
| İsim | Cep Telefonu GPS Karıştırıcı |
|---|---|
| Pil | 7.4V/8000mAh Ni-Mh |
| Çalışma Süresi | 3+ saat |
| Ağırlık | 1 kg |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| İsim | Cep Telefonu GPS Engelleyici |
|---|---|
| Ağırlık | 1.8kg |
| Boyutlar | 200 x 135 x 50 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Toplam güç çıkışı | 16.0W |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
| İsim | Cep Telefonu GPS Karıştırıcı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Boyutlar | 9,5 cm * 1,9 cm * 4,5 cm |
| Etkili Aralık | 1-5 metre (sinyal gücüne bağlıdır) |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V, 50-60Hz |
| İsim | Araba GPS Karıştırıcı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Boyutlar | 4,4cm × 9,5cm × 2cm |
| Ağırlık | 250g |
| Etkili Aralık | 1-20 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |