| İsim | RF sinyali bozucu |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 4 watt |
| Etkili Aralık | 1-20 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 950g |
| Boyutlar | 132x80x40mm (antenler hariç) |
| Toplam Güç | 12 watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC:110/220 V DC 5V, Elektrik Akımı: 12A |
| Ekranlama Yarıçapı | 40 metreye kadar, sinyal gücü <= -75dbm |
| Cihaz Ağırlığı | 1,75 kilo |
| Boyut | 21*17*6cm |
| Ambalaj Boyutu | 330×250×80mm |
|---|---|
| Net ağırlığı | 2 kg |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| araba şarjı | DC12V GİRİŞİ |
| Anten uzunluğu | 166mm |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 300 Watt |
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Çıkış Gücü | 915W |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| İsim | RF Drone Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 110-240V AC'den 27V DC'ye |
| Çıkış Gücü | Toplam 220W (bant başına 30-50W) |
| sıkışma yarıçapı | 100-1000 metre (GPS sinyali 1000m'ye kadar) |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 30 kg (Omni antenlerle) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC48V |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| İsim | Kablosuz Sinyal Karıştırıcılar |
|---|---|
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| Kullanmak | Otomotiv, Elde Taşınabilir |
| Boyut | 85mmx 37mmx 23mm,320*200*460mm,150mm*100mm*16mm,65mm x 61mm x 26mm |
| Renk | Siyah, beyaz |
| İsim | taşınabilir sinyal bozucuları |
|---|---|
| Tip | GPS Takip Cihazı, Frekans kontrolü, İHA jammer |
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| Boyut | 85mmx 37mmx 23mm,320*200*460mm,150mm*100mm*16mm,65mm x 61mm x 26mm |
| Renk | Siyah, beyaz |