| İsim | Anti FPV Modülü RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Sıklık | 100-400 mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Güç | 50W |
| İsim | Sinyal Gücü Güçlendirici |
|---|---|
| Tip | RF Modülü, anti fpv modülü |
| Başvuru | Drone savunma |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 300-2500MHz |
| İsim | Geniş Bant Güç Amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | Anti Drone Modülü |
| Ürün boyutu | 100*58*13mm |
| Net ağırlığı | 0,3 kg |
| İsim | GaN Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Sıklık | 250-400MHz (Özelleştirilebilir) |
| Çalışma Gerilimi | 24-32V |
| Güç | 100W |
| İsim | Anti FPV Modülü RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Sıklık | 700-6000MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-32V |
| Güç | 80W |
| İsim | RF Amplifikatör Modülleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 700-6000MHz |
| Bant Dışı Sahte | 9kHz~1GHz: ≤-36dBm/30kHz 1GHz~12,75GHz: ≤-30dBm/30KHz |
| Çalışma Gerilimi | DC+28V |
| Çalışma akımı | ≤1.8A |
| İsim | Geniş Bant Güç Amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | Anti Drone Modülü |
| Ürün boyutu | 160*100*18,8 mm |
| Net ağırlığı | 500g |
| İsim | GaN güç amplifikatörü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone, anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çalışma Frekansı | 1500-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | 12-36V |
| İsim | Geniş Bant Güç Amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | anti-drone |
| Çalışma Frekansı | 100-6000MHz |
| Çalışma Gerilimi | 12-36V |
| İsim | Geniş bantlı amplifikatör |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Frekans Aralığı | 4000-4900 MHz |
| Çıkış Gücü | 80W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |