| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Pelikan Kasası | 1440, 30kg Ağırlık |
| Nem | % 5 ila% 90 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ila +60 ℃ |
| Ağırlık | 90 kg (yalnızca ana ünite, anten ve aksesuarlar hariç) |
| İsim | Sırt çantası bozucu |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-220V |
| Koruma Alanı | 30-500M (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 200W |
| Ağırlık | 12kg |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyutlar | 661×460×270mm |
| Ağırlık | 55kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| İsim | Çok Bantlı Jammer |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Sıklık | 8,2MHz,58KHz,58Khz/8,2Khz,8,2 MHz±%2,8,2M / 58K |
| Boyut | 40mmx40mm,4*4cm,157*44*7cm,195.0*137.0*11.7mm,25*30*20mm |
| Ağırlık | 12.5kg/karton,345g |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Çıkış Gücü | 915W |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| İsim | Tam Bant Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz, (AC220V) |
| Toplam Güç | 720W |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | 100-500 metre (belirli alandaki sinyal gücüne bağlı olarak) |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Garanti | Teslim tarihinden itibaren 12 ay |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
| Brüt ağırlık | 60kg |
| Paket Boyutu | 800*700*600mm |
| İsim | Konvoy Koruma Jammer'ı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ +60°C |
| Nem | % 5 ~% 90 |
| Pelikan Kasası | 1440 modeli, 30kg ağırlık |
| Pil çalışma süresi | yaklaşık 1 saat |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1300 Watt |
| Sinyal Kaynağı | DDS |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Birim Başına Modüller | 13 |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Nem | % 5 ila% 90 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ila +60ºC |
| Ağırlık | 53 Kg (yalnızca ana ünite, anten ve aksesuarlar hariç) |
| Boyutlar | 626 mm (U) * 49,2 mm (G) * 350 mm (Y), Pelikan 1620 |