| İsim | Drone Anti Jammer Cihazı |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 2400-2500MHz | 5150-5350MHz/5725-5850MHz |
| Maksimum Çıkış Gücü | 43dBm(20W) | 43dBm(20W) |
| Giriş Tetik Gücü | Min:3dBm Maks:23dBm | Min:3dBm Maks:23dBm |
| Şarj Gerilimi | 16.8V/3A |
| İsim | Wifi Sinyal Tekrarlayıcı |
|---|---|
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Gelir aktarın | 15-18dB |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| İsim | Drone Anti Jammer Cihazı |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | L1: 1575,42MHz B1: 1561,098MHz |
| Girişim Direnci | Tek parazitli sinyal-parazit oranı: ≥105dB Üçlü parazitli sinyal-parazit oranı: ≥95dB |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Zamanlama doğruluğu | ≤100ns (%95) |
| İsim | WiFi sinyal güçlendirici |
|---|---|
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Çalışma Frekansı | L1: 1575,42MHz B1: 1561,098MHz |
|---|---|
| Girişim Direnci | Tek parazitli sinyal-parazit oranı: ≥105dB Üçlü parazitli sinyal-parazit oranı: ≥95dB |
| Konumlandırma doğruluğu | Parazit yok: Yatay ≤1,5m (%95), Yükseklik ≤1,5m (%95) Parazitli: Yatay ≤10m (%95), Yükseklik ≤10m (% |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Çalışma Gerilimi | 5-17V |
| Frekans Aralığı | 1420-1470MHz |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 12-20V |
| Giriş Tetik Gücü | Min: 3dBm Maks: 27dBm |
| Akım kaynağı | 1.8A@Çıkış 35dBm 12V |
| Kabuk Boyutu | 117*58*16(mm) |
| Çalışma Frekansı | BDS-B1: 1561,098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Parazit Reddetme Performansı | Altı parazitli sinyal-gürültü oranı: ≥90dB |
| Çalışma Gerilimi Girişi | 6~33V |
| Güç Tüketimi | ≤25W |
| Depolama Sıcaklığı | -55°C +70°C |
| Çalışma Frekansı | B1I: 1561.098MHz; L1/B1C: 1575.42MHz |
|---|---|
| Girişim Direnci | Tek parazitli SIR: ≥95dB, Üçlü parazitli SIR: ≥85dB |
| Konumlandırma Doğruluğu (Girişimli) | Yatay ≤10m (%95), Yükseklik ≤10m (%95) |
| Çalışma Gerilimi | 5-17V |
| Güç Tüketimi | ≤6w |
| İsim | Drone Anti Jammer Cihazı |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 2400-2500MHz | 5150-5350MHz/5725-5850MHz |
| Giriş Tetik Gücü | Min:3dBm Maks:23dBm | Min:3dBm Maks:23dBm |
| Akım kaynağı | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V | 3,2A@Çıkış 43dBm 16,8V |
| Depolama Sıcaklığı | 40°C~+150°C |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güçlendirici Boyutu | 9,7x5,2x1,1 cm |