| İsim | Yerüstü gözetleme radarı |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
| Algılama Aralığı | 1,5km (Yayalar) 3km (Araçlar) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 30m/sn |
| İsim | Çevre gözetimi radar sistemi |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Boyut | 682 mm × 474 mm × 232 mm |
| İsim | Yerüstü gözetleme radarı |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 4 panelli: 360° |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
| Azimut Doğruluğu | ≤1,0° |
| İsim | çevre güvenlik radarı |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
| Algılama Aralığı | 1,5km (Yayalar) 3km (Araçlar) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 30m/sn |
| Güç Kaynağı | AC220V/DC12V (Harici Pil)/35W |
| İsim | Yerüstü gözetleme radarı |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤ 60W |
| Güç Girişi | AC220V ~ 240V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 55°C |
| Algılama Hızı | 0,5 m/s ~ 30 m/s |
| İsim | Dijital fazlı radar |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik koruması, anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | sinyal dedektörü, güvenlik koruma ürünleri |
| Güvenlik ve koruma | Zemin Güvenliği |
| İsim | Yerüstü gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma Sistemi | Aşamalı dizi sistemi/darbeli doppler |
| İsim | Yer tabanlı gözetleme radarı |
|---|---|
| Hedef hız | 100 km/s'ye kadar |
| Tip | Prob |
| Algılama doğruluğu | ± 5 metre |
| Çalışma frekans bandı | C Dalga Bandı |
| İsim | Yerüstü gözetleme radarı |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 4 panelli: 360° |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Algılama Aralığı | 2,5km (Yayalar) 5km (Araçlar) |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
| İsim | Yer Radar Sistemi |
|---|---|
| Veri Hızı | 85ms |
| Hız ölçümü | -19 m/s~+19 m/s |
| Frekans Aralığı | 24GHz~24.25GHz |
| Aralık ölçümü | 5m~500m (Yayalar) 5m~1000m (Gemiler) |