| İsim | Hapishane Cep Telefonu Karıştırıcıları |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -20 ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Brüt ağırlık | 5.5kg |
| RF çıkış gücü | 26 Watt |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyut | 330×280×120mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Brüt ağırlık | 5.5kg |
| RF çıkış gücü | 26 Watt |
| İsim | Hapishane Cep Telefonu Karıştırıcıları |
|---|---|
| Boyut | 25x17x7,1 cm |
| Cihaz Ağırlığı | 0.67kg |
| Ekranlama Yarıçapı | 30 Metreye Kadar, Sinyal Gücü <= -75dbm |
| Güç Tüketimi | 25 Watt |
| İsim | Cep Telefonu Karıştırma Ekipmanları |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ ila +55℃ |
| Boyutlar | 210×180×50mm |
| Ağırlık | 2.9kg |
| Güç Tüketimi | 40 Vat |
| İsim | Hapishane Cep Telefonu Karıştırıcıları |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Yönlü Antenler |
| Sıkışma aralığı | 20-100m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| İsim | cep telefonu karıştırma cihazları |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 16 watt |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Ağırlık | 3kg |
| Boyut | 470*360*8,5 mm |
| İsim | Hapishane Cep Telefonu Karıştırıcıları |
|---|---|
| Boyutlar | 720×490×240mm (U×G×Y) |
| Ağırlık | 65kg |
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| İsim | Hapishanede engelleme sistemi |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 240W |
| sıkışma yarıçapı | 20-100 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC28V |
| Güç Tüketimi | 800W |
| İsim | Hapishane Cep Telefonu Karıştırıcıları |
|---|---|
| Nem | %5 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 12 watt |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Ağırlık | 2,5 kg |
| İsim | taşınabilir sinyal kesici cihazı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 220*115*110mm (U*G*Y) |
| Ağırlık | 8 kg |