| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 720-1020mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| İsim | Drone sakatlama modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Frekans Aralığı | 1100-1500 MHz |
| Çalışma Gerilimi | 28V |
| Çalışma akımı | 8 - 10A |
| İsim | Drone Modülleri |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 250-400MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ürün Adı | Karıştırıcı Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Ürün boyutu | 117*40*18mm |
| Sıklık | 20-6000 mhz |
| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| Ürün Adı | Sıkışma modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Ürün boyutu | 111,7*37,3*19,5 mm |
| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 200W |
| Sıklık | 2.4G 2400-2485MHz |
| İsim | Sinyal Güçlendirici Amplifikatör |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1080-1360MHz |