| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Drone tespiti |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Çalışma Sistemi | Aşamalı dizi sistemi (azimut tarama + adım tarama) darbe Doppler |
| İsim | C Bant Radarları |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 1.5km |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik koruması, anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | sinyal dedektörü, güvenlik koruma ürünleri |
| Güvenlik ve koruma | Zemin Güvenliği |
| İsim | Hava savunması radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 15km |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 15km |
| İsim | Aşamalı Dizinli Radarlar |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Drone için menzili tespit et | 5km |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C - 55°C |
| Güç Girişi | ≤ 400W (güç tüketimi) AC200V - 240V (giriş) |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 75 m/sn |
| Etkili algılama gücü | 100 m - 5,0 km |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 10 |
| Menzil | 10.2km |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 5km |
| İsim | Uçak karşıtı radar |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 3KM |