| İsim | Cep Telefonu Sinyal Arttırıcılar |
|---|---|
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
| Ağ desteği | 2G, 3G, 4G |
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Kazanmak | 80db |
| İsim | Dış Mekan Sinyal Amplifikatörü |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Anten kazancı | 5dBi |
| Frekans Aralığı | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Ağırlık | 15kg |
| İsim | Çift Bantlı Sinyal Güçlendiriciler |
|---|---|
| Bant genişliği | Geniş Bant |
| Manuel Kazanç Kontrolü | 31dB / 1dB Adım |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| İsim | Üç Bantlı Amplifikatör |
|---|---|
| bant genişliği | Geniş Bant |
| ALC | ≥ 20dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| İsim | Çift Bantlı Sinyal Güçlendirici |
|---|---|
| bant genişliği | Geniş Bant |
| Manuel Kazanç Kontrolü | 31dB / 1dB Adım |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ +55°C |
| İsim | fiber optik güçlendirici amplifikatör |
|---|---|
| Kapsama aralığı | 15km |
| Frekans bantları | 700/850/900/1700/1800/1900/2600MHz (Özelleştirilebilir) |
| Çıkış Gücü Kapatma Bağlantısı | 43dBm±2dBm |
| Ağırlık | 3,5 kg |
| İsim | Dört Bantlı Sinyal Güçlendirici |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| İsim | Üç Bantlı Amplifikatör |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50000 saat |
| İsim | sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsam | 800-1500 m2 |
| Çıkış Gücü Uplink | 30±1dBm |
| Konektör numarası | 4/Donör 4/Uzaktan |
| Optik Çıkış Gücü | -9dBm~-3dBm ±1dB toleransı |
| Tip | 4G Sinyal Amplifikatörü |
|---|---|
| Kapsama alanı | 500-1000 m2 |
| Frekans Aralığı | 900/1800 MHz |
| Çıkış Gücü | 20 DBm |
| Ağırlık | 1,5 kilo |