| İsim | cep telefonu sinyal bozucu |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 1.5kg |
| Kazanmak | 2.0dBi |
| Boyutlar | 156×83×46mm (anten hariç) |
| Anten uzunluğu | 166mm |
| İsim | Cep telefonu alımı engelleyici |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -20 ila +55 Santigrat |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Boyutlar | 390×300×120mm |
| Brüt ağırlık | 3.75kg |
| İsim | cep telefonu sinyal bozucu |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110-240V, DC 12V Araç Şarj Cihazı |
| Anten kazancı | 2.0dBi |
| Ekranlama Yarıçapı | 2-20 metre (yerel sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Net ağırlığı | 3.65kg |
| İsim | Taşınabilir Cep Telefonu Engelleyicileri |
|---|---|
| Cihaz Ağırlığı | 1500g |
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
| Toplam çıktı gücü | 7W |
| Gerilim | AC100-240V DC12V |
| İsim | cep telefonu sinyal bozucu |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.5cm,20*10cm veya Özelleştirilmiş,21.5*20cm,16*11cm, özelleştirilmiş |
| Renk | Siyah |
| Garanti | 1 yıl,12 Ay,6 ay,2 yıl |
| Ağırlık | 1-2KG,40g,60g,28g |
| İsim | Mini Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Cihaz Ağırlığı | 290 gr |
| Cihaz boyutu | 95mm*48mm*17mm |
| Çalışma Nemi | %5 ila %80 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10-+50°C |
| İsim | cep telefonu sinyal bozucu |
|---|---|
| Net ağırlığı | 7.0kg |
| Boyutlar | 238 mm (genişlik) × 60 mm (yükseklik) × 395 mm (uzunluk) |
| Ekranlama Yarıçapı | 5-50 Metre |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
| İsim | GPS sinyali engelleyici |
|---|---|
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 7,5 kg |
| Ürün boyutu | 460 x 238 x 60 mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220V - DC12V |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-40 Metre |
| İsim | cep telefonu sinyal bozucu |
|---|---|
| Ürün boyutu | 190×126×46mm |
| Güç Kaynağı | AC 110-240V - DC 12V |
| Çalışma Süresi | 2,5+ saat |
| Sıkışma Yarıçapı | 2-25 metre |
| İsim | Elde Taşınabilir Sinyal Karıştırıcı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
| Brüt ağırlık | 2 kg |