| İsim | Kıyı İzleme Radarı |
|---|---|
| Frekans Bandı | X Bandı |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 83 m/sn |
| Veri Hızı | ≤ 5 sn/Daire |
| Güç Kaynağı | ≤ 250W (Güç tüketimi) AC220V (Giriş) |
| İsim | Kıyı Radar Sistemi |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | C Bant (5 çalışma frekans noktası) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,5m/sn - 30m/sn |
| İsim | Kıyı İzleme Radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Algılama Aralığı | 1.5km gemi |
| İsim | Drone Tespit Radarları |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Gemiler | 5km |
| İsim | Kıyı İzleme Radarı |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | C Bant (5 çalışma frekans noktası) |
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| İsim | Gözetleme Radar Sistemleri |
|---|---|
| Algılama Hızı | 0.5m/s ~ 30m/s |
| Etkili algılama gücü | 100m ~ 8.0km (gemi) |
| Çalışma frekans bandı | C bandı |
| Gemi algılama aralığı | 8.0 km |
| İsim | Kıyı İzleme Radarı |
|---|---|
| Güç Tüketimi | ≤ 85W (Tek panel) |
| Çalışma Frekansı | C Bant (5 çalışma frekans noktası) |
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| İsim | Gözetleme Radar Sistemleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
| Algılama Aralığı | > 3km (Tekneler) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 30m/sn |
| İsim | Kıyı İzleme Radarı |
|---|---|
| Çalışma Modu | Aşamalı dizi + Darbe Doppler |
| Çalışma Frekansı | C-bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,5m/sn - 30m/sn |
| İsim | C Bant Radar Sistemleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | C Bant (5 çalışma frekans noktası) |
| Maksimum algılama aralığı | 5.0km (5m~10m Balıkçı teknesi) |
| Yükseklik kapsamı | 18° |
| Hedef Tespit Hızı | 0,5m/sn - 30m/sn |